Slide تحولی بزرگ در توسعه کسب و کار اینترنتی و تبلیغات هدفمند شبکه های اجتماعی

ترفند19 سایتی می باشد که در سال 1398 که به صورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه آموزش و تبلیغات شبکه های اجتماعی به همراه طراحی و سئو سایت آغاز کرده است.

سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی می باشد ، و هیچ شخصی دوبار زندگی نمی کند. هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن باعث موفقیت است …

ترفند19 مرجعی برای پاسخ گویی به نیازهای شما در زمینه آموزش شبکه های اجتماعی ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، طراحی سایت ، سئو سایت است. ما همواره در حال تلاش هستیم که برای افزایش سطح اطلاعات هموطنان عزیزمان در زمینه آموزش شبکه های اجتماعی قدم برداریم ، و در این مسیر به صورت مداوم برنامه های آموزشی و محصولات ویژه ای آماده کنیم تا بتوانیم سهم کوچکی در رشد و توسعه کسب و کار شما داشته باشیم.

شما در ترفند19 می توانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید ، که این یکی از بزرگترین دستاورد های ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما به نسبت دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم ترفند19 شده است. پس تلاش می کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند...

مدت ها است که تمام اعضاء تیم در کنار هم با بهترین روحیه مشغول کار هستیم. هدف ما تحول بزرگی برای ارائه خدماتی بود که اکنون در سایت ارائه شده است. هیچ چیز آسان به دست نمی آید و نتیجه مدت ها تلاش تیم ترفند19 را هم اکنون مشاهده می کنید.

موفقیت پس از مواجه شدن با موانع و گذشتن از آن به دست می آید

ترفند19 را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Slide

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

ایجاد حساب جدید!

Fill the forms below to register

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.